Murat ŞAYLAN Pazarlama ve Marka Danışmanı

Fiyat rekabetinin sonu hüsrandır. Bırak rakiplerin zararına satsınlar. Sen markanı farklılaştırırsan, karlı fiyattan satarak da büyüyebilirsin.

  Murat ŞAYLAN Murat ŞAYLAN

Blog Yazılarım

1999 yılından beri pazarlama üzerine makale üretiyorum. Bu süre zarfında 400’ün üzerinde makale yazdım. Bunların bazıları dergilerde ve internet sitelerinde yayınlandı. Bu makalelerimi bana ait farklı bloglar altında sınıfladım.

Marka Yönetimi başlıklı bloğumda; pazarlama, satış, perakendecilik, marka iletişimi ve benzeri konularda bilgi paylaşımı yaptığım yazılar bulunmaktadır. Aşağıdaki linke tıklarsanız bu bloğuma erişebilirsiniz.

muratsaylan.blogspot.com


Dikkatimi Çekenler başlıklı bloğumda; markalar dünyasındaki gelişmelere dair görüşlerimi paylaştığım kısa yazılar bulunmaktadır. Aşağıdaki linke tıklarsanız bu bloğuma erişebilirsiniz.

baksumarkalara.blogspot.com


Sektörel Bilgiler başlıklı bloğumda; incelemesini yaptığım sektörlerin büyüklüğünü ve potansiyelini anlattığım yazılar bulunmaktadır. Aşağıdaki linke tıklarsanız bu bloğuma erişebilirsiniz.

sektorlernedurumda.blogspot.com


Kent Markalaştırması başlıklı bloğumda; şehirlerin nasıl markalaşabileceğine dair yöntem ve stratejileri paylaştığım yazılar bulunmaktadır. Aşağıdaki linke tıklarsanız bu bloğuma erişebilirsiniz.

markakent.blogspot.com


Aile Şirketlerinde Sürdürülebilir Büyüme başlıklı bloğumda aile şirketlerinde sürdürülebilir ortaklık ve köklü şirket olmaya yönelik önerilerim bulunmaktadır. Aşağıdaki linke tıklarsanız bu bloğuma erişebilirsiniz.

ailelervesirketleri.blogspot.com.tr